Ceník a termíny

Termíny

Veškeré práce související se zakázkou zahajujeme v nejkratším možném termínu po objednání. Slibujeme maximální rychlost zpracování a vyhodnocení zakázky, tak abychom nabídli služby v časovém horizontu odpovídajícímu názvu firmy RADON EXPRES s.r.o. . Rychlou realizací zakázky chceme zákazníkovi poskytnout časový bonus, který je charakteristický jen pro nás.

Ceník

Ceník a individuální ceny pro nabízené služby a produkty Vám sdělíme na telefoním čísle +420 602 366 662 , +420 777 613 554 , nebo na emailové adrese radonexpres@seznam.cz .

Cenovou úrovní budete mile překvapeni. Ceny stanovujeme individuálně k maximální spokojenosti zákazníků.

V rychlosti o Radon Expres s.r.o.

Komplexní služby ve sféře zajištění objektivních a nutných podkladů pro vyhotovení projektů všech typů staveb. Zajištění podkladů v průběhu realizace stavby, předání k užívání a kolaudace stavby.

Zhotovíme potřebné měřické podklady pro vyhotovení projektu stavby, posouzení objektivních parametrů základových zemin, možnosti vsakování dešťových a vyčištěných vod. Změříme radonový index pozemku pro projekt a stavební povolení, obsahy radonu ve vnitřním ovzduší stavby ke kolaudaci.

Provedeme vytyčení pozemku a budoucí stavby, zaměření stavby ke kolaudaci.